sobota, 22 czerwca 2013

Wolves in my mind

Źródło: http://dark-sheyn.deviantart.com/art/Two-318712566
Cześć!
Macie coś takiego, taki motyw, twór, temat, który szczególnie do Was trafia, przemawia i porusza?
Ja mogę czymś takim się z Wami dziś podzielić.
Moja wieloletnia fascynacja - wilki.
Od prawie zawsze jest w nich coś co budzi we mnie specjalne przemyślenia. Uwielbiam temat i motyw wilka w sztuce, literaturze i filmie, od kiedy pamiętam szkicuję ołówkiem lub węglem wilki i psy, a będąc w zoo odczuwam dziwne poruszenie przy ich wybiegu. Nie jest tajemnicą, że myśląc o zrobieniu tatuażu w przyszłości, od początku wiem co to będzie. Jest w nich coś takiego co sprawia, że ich postawa budzi we mnie dobre i spokojne emocje, fascynuje mnie ich siła, majestatyczność, tajemnica i indywidualizm połączony z niezwykłym przywiązaniem do innych członków watahy.
Kolekcjonuję też koszulki z wilkami. A jako twórcza dusza, postanowiłam wzbogacić się o kolejną, oczywiście ręcznie rysowaną. Stary, luźny t-shirt posłużył jako tło. Specjalne, wodo- i pranioodporne mazaki do tkanin kreśliły rysy i powstał kolejny "mroczny wzrok" do noszenia...



Mazaki do tkanin Stained by Sharpie - polecam!
Co Wy na to?
Uściski,
S.

10 komentarzy:

 1. Bardzo, bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się sprawują takie mazaki do tkanin? Na pewno wygodniejsze i łatwiej się rysuje. nie kładą za cienkiej warstwy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że warstwa jaką kładą jest "akuratna". Mazaki mają pędzelkowatą końcówkę, więc można regulować naciskiem intensywność malowania. Maluje się bardzo przyjemnie, potem można poprawiać, trzeba tylko pamiętać, żeby zawsze mieć podłożoną kartkę lub tekturkę, pod malowaną warstwę, żeby tusz nie przebił na plecy bluzki. Robiłam wstępne testy, nic się nie spiera, gdy zrobię mocniejsze pranie na tej bluzce na pewno dam znać czy z nadrukiem nic się nie dzieję, ale podejrzewam, że nie powinno. To jest bardzo dobra i znana na świecie marka, także chyba nie ma powodów do obaw. Pozdrawiam, S.

   Usuń
 3. Jejku ! Świetny motyw. Świetna koszulka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Koszulka wyszła prześwietnie! widzę, że nie tylko do biżu jesteś zdolna! :)) ale mnie osobiście wilki przerażają :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo :) wilki rzeczywiście przerażają, ale w moim odczuciu jest to tym bardziej fascynujące! :) Pozdrowienia ciepłe!

   Usuń